Siz Gelemiyorsanız Biz Geliriz!

1

Tanışalım

Sizi tanıyabileceğimiz, hastalıklarınızı, yaşam tarzınızı, beslenme alışkanlıklarınızı ve diyet öykünüzü bizimle paylaştığınız bir görüşmedir. Öğrendiğimiz bilgiler ışığında sizin için uygun olan program süresi ve programın hedefini belirliyor, Diet Time Online Diyet sistemini diğer online diyet programlarından ayıran özellikler hakkında bilgilendiriyoruz.

2

Paketini Seç

Sizin için belirlenmiş olan program doğrultusunda size uygun paketi seçin. Özel durumlar için beslenme programlarımıza göz atabilirsiniz. Lezzetli aynı zamanda sağlıklı yemek tariflerini öğrenebileceğiniz yemek kitabımıza da ulaşabilirsiniz.

4

Hedefine Ulaş

Artık zayıflamak veya sağlıklı beslenmek için her şey hazır. Haftalık hedefinize ulaşma zamanı!

3

Diyete Başla

Programınıza ilk beslenme eğitimi ile başlıyoruz. Yaklaşık 1 saat süren görüşmemizde size uygun beslenme programını belirliyor ve besin alternatiflerini öğretiyoruz.

Diyet Yemek Tarifleri Kitabı

Bir kibrit kutusu peynir ile başlayan beslenme listelerine mecbur değilsiniz. Sağlıklı beslenmek demek lezzetsiz yemekler yemek anlamına da gelmiyor. Evde yapabileceğiniz basit tariflerle menülerinizi hem renklendirebilir hem de sağlıklı hale getirebilirsiniz.

Uzmanlarımız

play

Dyt. Mehlika Öktem Boz

Beslenme & Diyet Uzmanı
play

Dyt. Rumeysa Dikbaş

Beslenme & Diyet Uzmanı

Bahanelere sığınıp sağlığını riske atma!

Ön Görüşme Formu


play

Bizden Tavsiyeler

Su içmenin zamanı var mı?

Su dışındaki pek çok sıvı hayatımızda ciddi ölçüde yer almaktadır. Çalışma hayatının vazgeçilmez ikramları çay, kahve, neskafe, meyve suları, bitki ve meyve çayları vb. içecekler. [...]

Yoğun Çalışma Hayatında Sağlıklı Beslenme

Çok yoğun çalışıyorum sağlıklı beslenmeye vaktim yok diyorsanız, bu hızlı tempoda kendinizi ihmal ediyorsanız artık ipleri ele alma zamanı! [...]

Doğru Beslenmek, Sağlıklı Yaşamak Herkesin Hakkı

Başarı Hikayesi

Merhabalar.., Ben Diet-Time sağlıklı beslenme merkezinin adını ve online hizmet verdiklerini de Almanya’da bir arkadaşımdan duydum. Kendisi Diet-Time ile online yaptığı görüşmeler sayesinde çok güzel kilo vermişti. Online yapamam kontrolü yeterli olmaz diye düşünürken, ben sana destek veririm demesiyle başvurumu yaptım. Görüntülü görüşmeler sayesinde sanki Diet-Time ofisine gitmişim gibi gayet sağlıklı bir şekilde, hatta her hafta verdikleri görsel sağlıklı beslenme eğitimleri ile hem zayıfladım, hem de doğru beslenmeyi öğrendim. Hala devam ediyorum programım bitmedi, sadece benim gibi önyargılı kişileri online diyete yönlendirmek için yazmak istedim. Hatta diyetinizi yurt dışında bulabileceğiniz ürünler ile düzenliyorlar bu da çok önemli bence. Diet-Time ile tanışmalarını öneririm. Tüm ekip çok profesyonel ve destekleyici, motivasyon tam gaz ? Tschüss Funda M.

Funda M.

Başarı Hikayesi

Pandemide aldığım kilolardan çok şikayetçiydim, bu durumdan kurtulmak için araştırma yaptım ve internette Diet time ile karşılaştım. Pandemi nedeniyle online diyete başlamaya karar verdim. Başlangıçta verimli olur mu diye aklımda soru işaretleri vardı ama online diyette de sanki yüz yüzeymiş gibi görüntülü olarak diyetisyenlerimle görüşme sağladık. Yoğun iş tempomda bana uygun randevu saatleri konusunda da destek oldular. Bu süreçte pandemide aldığım kilolardan hatta daha fazlasından kurtulma şansım oldu. 3 ayda 68 kilodan 57’ye düştüm. Bu süreçte diyetisyenlerim motivasyonumun hep yüksek kalmasını sağladı hepsine çok teşekkür ediyorum. İyi ki Diet-Time !

Arzu S.

Başarı Hikayesi

Hayatınıza bir kere Diet Time girince başarı da sizi takip eder .2 senede yaklasık 25 kilo aldım. Kronik rahatsızlıklarım var, tiroid hastasıyım. Eşim ile birlikte bulunduğumuz gidişata bir son vermek üzere bir uzmanla görüşme kararı aldık. Araştırmalarımız dahilinde arkadaş grubumuzdan Diet Time hakkında bilgi edindikten sonra yüz yüze diyet hakkında ve kendimiz ile ilgili bilgileri aldıktan sonra hemen kan tahlillerimizi yaptırıp sağlıklı beslenme sürecimize start verdik. Aç kalmadan ve muhteşem motivasyonla kilo verme ve doğru beslenme sürecimiz ilerledi fakat benim için eşsiz olan ise Umutsuzluğa kapıldığım her anda bana destek olmaları ve empati yapabilmeleri. Eşime ve bana tekrar sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırdığı için Diet Time diyetisyenlerine ne kadar teşekkür etsem az. Hedef kilomuza ulaştık kilo korumamızı da bitirdik fakat biz tamamen kopmak istemedik. Belirli dönemlerde de kapılarını çalmaya devam edeceğiz. Yaş ilerledikçe karşımıza çıkan sağlık sorunlarını Diet Time ile birlikte çözmeye devam.

Miray S.

Başarı Hikayesi

Merhaba Ben Merve, Kanadada öğrenciyim. Yurtdışı adaptasyonu, sonrasında depresyon, dersler derken 69 kilo olmuştum ve eski kiloma 56-57`ye dönmek istiyordum. Spora mı başlamalıyım diyet mi yapmalıyım derken internet araştırmalarım sonucunda Diet Time ile tanıştım. Diet time diyetisyenleri ile iletişime geçerek sürecim ile ilgili doğru bilgileri edindikten sonra sürecime oldukça yüksek motivasyonla başladım. Her hafta görüşmelerimi sanki yüz yüzeymiş gibi gerçekleştirdim. Aramızdaki saat farkına rağmen sık sık iletişimdeydik. Her soruma yanıt aldım. Şimdilerde ise ideal kilomdayım ve kilo koruma sürecime devam ediyorum kendimi fiziksel ve ruhsal hafiflemiş hissediyorum. İyi ki sizi bulup bu güzel yolculuğa başladım.

Merve A.

Başarı Hikayesi

Hayatım boyunca hiç diyet yapmamıştım. Kilolarımla ilgili bir şikayetim yoktu ancak doktora gittiğimde vücudumun kilolarımdan çok memnun olmadığı sonucuyla karşılaştım ve doktorumun tavsiyesi ile Diet time ekibi ile tanıştım. Bu süreçte hiçbir zaman kendimi diyet yapıyormuş gibi hissetmedim. Sağlıklı beslenmeyi hayatıma adapte etmeyi diet time ekibi ile birlikte öğrendim ve uzun zamandır kilomu koruyorum. Beni şeker hastası olmaktan ve kronik yorgunluğumdan kurtaran diyetisyenlerimi herkese tavsiye ediyorum. Unutmayalım sağlığımız her şeyden önemli…

Mustafa A.

Başarı Hikayesi

Yıllarca sağlıklı beslenen, genelde aynı kiloda olan bir kadındım. Ta ki menopoza kadar ? Menopoza girince iyice artan kilolarımla başa çıkamamaya başlayınca doktorumun tavsiyesi ile Diet Time ile tanıştım. Her hafta anlattıkları mini dersler ile sağlıklı beslenme konusunda bana yeni şeyler öğreten bu ekip kendi vücudumu daha iyi tanımamı sağladı. Menopoz ile yavaşlayan metabolizmama savaş açtık ve ideal kiloma 2 ayda kavuştum. Sizin gibi harika bir ekiple tanıştığım için çok mutluyum. Korumada olduğum için ayda bir görüşüyor olsak da kilomu koruyorum merak etmeyin ? A.S

Aynur S.

Başarı Hikayesi

Merhaba arkadaşlar, Ben Yavuz, Diet-Time’a 2 sene önce tavsiye üzerine gelmiştim. Birkaç sağlık sorunum olduğu için kontrolünde olduğum doktorum şiddetle önermişti. Tamamen kişiye özel ve kişinin sağlık geçmişi, beslenme alışkanlıkları, yeme ve çalışma saatleri göz önünde tutularak onun şartlarına göre zorlanmayacağı şekilde program hazırlıyorlar dedi. İyi ki doktorumu dinlemiştim sağlıklı bir şekilde zayıflayıp kullandığım birçok ilaçtan Diet-Time sayesinde kurtuldum. Ekip olarak o kadar samimi ve güler yüzlüler ki; kendinizi aileden birisi gibi hissediyorsunuz. Randevunuzu her ne sebepten iptal etmiş olursanız olun arkasını hiç bırakmıyorlar, vakit ayırıp hep arayıp ilgileniyorlar ve ara vermemenizi sağlıyorlar. Diet-Time da çalışan bütün diyetisyenler full donanımlı. Ben programım bittikten sonra diyetisyenimin tavsiyesi üzerine koruma programını da aldım. Doğrusu bu kadar güzel yol kadetmişken bu sağlıklı vücudu korumak görevimdi. Programım bitmek üzere Diet-Time diyetisyenlerine ve tüm ekibe çok teşekkür ederim. İyi ki yolum sizinle kesişti. Yavuz Ü.

Yavuz Ü.

Başarı Hikayesi

35 yaşındayım ve yaklaşık 10 yıldır evlilik nedeniyle Almanya’da yaşıyorum. Hamileliğim boyunca fazla kilo aldım ve doğum sonrasında aldığım kilolar kalıcı oldu. Zaman ilerdikçe bu durumun yaşam kalitemi düşürmeye başladığını farkettim. Arkadaşımın tavsiyesiyle Diet Time ekibi ile tanıştım. Başta online diyete karşı önyargılarım çoktu. Uzaktan olduğu için yeteri kadar motive olacağımı düşünmüyordum. Ama online diyet sürecimde Diet Time sayesinde motivasyonumu hiç kaybetmeden hedef kiloma ulaştım. Haftalık gerçekleştirdiğimiz görüntülü görüşmelerle bu süreci kolaylıkla yönettik. Hedeflediğimiz kiloya ulaştıktan sonra uyguladığımız koruma programı sayesinde de diyet sürecim bitmesine rağmen kilo almadım. İyi ki varsınız Diet Time ekibi!

Serpil M.

Başarı Hikayesi

İnsülin direnci tanısı aldıktan sonra uzun araştırmalarım sonucunda Diet Time ekibi ile tanışmaya karar verdim. Yaptığımız ön görüşme sonrasında süreci başlattık. Program sonunda hem kan tahlillerimde hem de kilomda istediğim sonuçlara ulaştık. Verdikleri birbirinden farklı beslenme eğitimleri ile sağlıklı beslenmeyi de öğrenmemi ve uygulamamı sağladılar. Gün ve zaman farketmeden aklıma takılan her soruyu cevaplandırmayı ihmal etmediler. Mehlika Hanım ve tüm ekibi bu süreçte her zaman yanımdaydı. Kesinlikle İzmir’in en iyi beslenme ve diyet kliniği. Tüm Diet Time ekibine teşekkür ederim. Kendisine sağlık konusunda iyilik yapmak isteyenlere tavsiyemdir. Aç kalmadan zayıflamanın İzmir’deki adresi.

D.Y

Başarı Hikayesi

Yurtdışında yaşayanlar bilirler, kendi kültürünüzden uzak yaşayınca besin seçimi oldukça zor oluyor. Yeni yemekler, tatlılar, içecekler derken benim de kilom aldı başını gitti. Üniversite için geldiğim İtalya’da geçirdiğim 1 sene bana 10 kg olarak geri döndü. Annemin tavsiyesiyle Diet Time ile tanıştım ve online diyet sürecine başladım. Aramızdaki kilometrelere rağmen her an yanı başımda gibi hissettiren canım diyetisyenim yeri geldi arkadaşım oldu bana diyeti bozdurdu, yeri geldi eli sopalı bir hoca oldu beni tekrar motive olmaya zorladı. Diet time sayesinde ideal kiloma inmekle kalmadım, koruma programı ile pizza şarap ikilisinin nasıl kilo aldırmadığını da öğrendim. Başta diyetisyenim olmak üzere tüm ekibinize çok teşekkür ederim.

A.Ş

Online Danışmanlık Paketleri

Türkiye'nin en kapsamlı diyet programını "Online" olarak yazıyoruz.

1 AYDA

-4 KG

play
 • 1 SEANS
  15dk. ön görüşme
 • 1 SEANS
  60dk. İlk beslenme
 • 3 SEANS
  30dk. Ara seans
 • Toplam 5 Seans
2 AYDA

-8 KG

play
 • 1 SEANS
  15dk. ön görüşme
 • 1 SEANS
  60dk. İlk beslenme
 • 7 SEANS
  30dk. Ara seans
 • Toplam 9 Seans
3 AYDA

-12 KG

play
 • 1 SEANS
  15dk. ön görüşme
 • 1 SEANS
  60dk. İlk beslenme
 • 11 SEANS
  30dk. Ara seans
 • Diyet Yemek Kitabı
 • Toplam 13 Seans
6 AYDA

-24 KG

play
 • 1 SEANS
  15dk. ön görüşme
 • 1 SEANS
  60dk. İlk beslenme
 • 23 SEANS
  30dk. Ara seans
 • Diyet Yemek Kitabı
 • Toplam 25 Seans
DİYET YEMEK KİTABI

play
 • 17 Farklı Çorba Tarifi
 • 23 Farklı Salata Tarifi
 • 15 Farklı Sebze Yemeği Tarifi
 • 25 Farklı Et Yemeği Tarifi
 • 4 Farklı Makarna Tarifi
 • 16 Farklı Tatlı Tarifi
ÖZEL DURUMLARDA

BESLENME

play
 • Hastalığıma Özel Diyabette Beslenme
 • Kalp Hastalıklarında Beslenme
 • Bebek Bekliyorum
 • Emziriyorum
 • Spor Yapıyorum
 • Kilo Almak İstiyorum
 • Kilomu Korumak İstiyorum

Online Diyet İle her gün pazartesi!