Sizden Gelenler

Funda M.

Merhabalar.., Ben Diet-Time sağlıklı beslenme merkezinin adını ve online hizmet verdiklerini de Almanya’da bir arkadaşımdan duydum. Kendisi Diet-Time ile online yaptığı görüşmeler sayesinde çok güzel kilo vermişti. Online yapamam kontrolü yeterli olmaz diye düşünürken, ben sana destek veririm demesiyle başvurumu yaptım. Görüntülü görüşmeler sayesinde sanki Diet-Time ofisine gitmişim gibi gayet sağlıklı bir şekilde, hatta her hafta verdikleri görsel sağlıklı beslenme eğitimleri ile hem zayıfladım, hem de doğru beslenmeyi öğrendim. Hala devam ediyorum programım bitmedi, sadece benim gibi önyargılı kişileri online diyete yönlendirmek için yazmak istedim. Hatta diyetinizi yurt dışında bulabileceğiniz ürünler ile düzenliyorlar bu da çok önemli bence. Diet-Time ile tanışmalarını öneririm. Tüm ekip çok profesyonel ve destekleyici, motivasyon tam gaz ? Tschüss Funda M.

Arzu S.

Pandemide aldığım kilolardan çok şikayetçiydim, bu durumdan kurtulmak için araştırma yaptım ve internette Diet time ile karşılaştım. Pandemi nedeniyle online diyete başlamaya karar verdim. Başlangıçta verimli olur mu diye aklımda soru işaretleri vardı ama online diyette de sanki yüz yüzeymiş gibi görüntülü olarak diyetisyenlerimle görüşme sağladık. Yoğun iş tempomda bana uygun randevu saatleri konusunda da destek oldular. Bu süreçte pandemide aldığım kilolardan hatta daha fazlasından kurtulma şansım oldu. 3 ayda 68 kilodan 57’ye düştüm. Bu süreçte diyetisyenlerim motivasyonumun hep yüksek kalmasını sağladı hepsine çok teşekkür ediyorum. İyi ki Diet-Time !

Miray S.

Hayatınıza bir kere Diet Time girince başarı da sizi takip eder .2 senede yaklasık 25 kilo aldım. Kronik rahatsızlıklarım var, tiroid hastasıyım. Eşim ile birlikte bulunduğumuz gidişata bir son vermek üzere bir uzmanla görüşme kararı aldık. Araştırmalarımız dahilinde arkadaş grubumuzdan Diet Time hakkında bilgi edindikten sonra yüz yüze diyet hakkında ve kendimiz ile ilgili bilgileri aldıktan sonra hemen kan tahlillerimizi yaptırıp sağlıklı beslenme sürecimize start verdik. Aç kalmadan ve muhteşem motivasyonla kilo verme ve doğru beslenme sürecimiz ilerledi fakat benim için eşsiz olan ise Umutsuzluğa kapıldığım her anda bana destek olmaları ve empati yapabilmeleri. Eşime ve bana tekrar sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırdığı için Diet Time diyetisyenlerine ne kadar teşekkür etsem az. Hedef kilomuza ulaştık kilo korumamızı da bitirdik fakat biz tamamen kopmak istemedik. Belirli dönemlerde de kapılarını çalmaya devam edeceğiz. Yaş ilerledikçe karşımıza çıkan sağlık sorunlarını Diet Time ile birlikte çözmeye devam.

Merve A.

Merhaba Ben Merve, Kanadada öğrenciyim. Yurtdışı adaptasyonu, sonrasında depresyon, dersler derken 69 kilo olmuştum ve eski kiloma 56-57`ye dönmek istiyordum. Spora mı başlamalıyım diyet mi yapmalıyım derken internet araştırmalarım sonucunda Diet Time ile tanıştım. Diet time diyetisyenleri ile iletişime geçerek sürecim ile ilgili doğru bilgileri edindikten sonra sürecime oldukça yüksek motivasyonla başladım. Her hafta görüşmelerimi sanki yüz yüzeymiş gibi gerçekleştirdim. Aramızdaki saat farkına rağmen sık sık iletişimdeydik. Her soruma yanıt aldım. Şimdilerde ise ideal kilomdayım ve kilo koruma sürecime devam ediyorum kendimi fiziksel ve ruhsal hafiflemiş hissediyorum. İyi ki sizi bulup bu güzel yolculuğa başladım.

Mustafa A.

Hayatım boyunca hiç diyet yapmamıştım. Kilolarımla ilgili bir şikayetim yoktu ancak doktora gittiğimde vücudumun kilolarımdan çok memnun olmadığı sonucuyla karşılaştım ve doktorumun tavsiyesi ile Diet time ekibi ile tanıştım. Bu süreçte hiçbir zaman kendimi diyet yapıyormuş gibi hissetmedim. Sağlıklı beslenmeyi hayatıma adapte etmeyi diet time ekibi ile birlikte öğrendim ve uzun zamandır kilomu koruyorum. Beni şeker hastası olmaktan ve kronik yorgunluğumdan kurtaran diyetisyenlerimi herkese tavsiye ediyorum. Unutmayalım sağlığımız her şeyden önemli…

Aynur S.

Yıllarca sağlıklı beslenen, genelde aynı kiloda olan bir kadındım. Ta ki menopoza kadar ? Menopoza girince iyice artan kilolarımla başa çıkamamaya başlayınca doktorumun tavsiyesi ile Diet Time ile tanıştım. Her hafta anlattıkları mini dersler ile sağlıklı beslenme konusunda bana yeni şeyler öğreten bu ekip kendi vücudumu daha iyi tanımamı sağladı. Menopoz ile yavaşlayan metabolizmama savaş açtık ve ideal kiloma 2 ayda kavuştum. Sizin gibi harika bir ekiple tanıştığım için çok mutluyum. Korumada olduğum için ayda bir görüşüyor olsak da kilomu koruyorum merak etmeyin ? A.S

Yavuz Ü.

Merhaba arkadaşlar, Ben Yavuz, Diet-Time’a 2 sene önce tavsiye üzerine gelmiştim. Birkaç sağlık sorunum olduğu için kontrolünde olduğum doktorum şiddetle önermişti. Tamamen kişiye özel ve kişinin sağlık geçmişi, beslenme alışkanlıkları, yeme ve çalışma saatleri göz önünde tutularak onun şartlarına göre zorlanmayacağı şekilde program hazırlıyorlar dedi. İyi ki doktorumu dinlemiştim sağlıklı bir şekilde zayıflayıp kullandığım birçok ilaçtan Diet-Time sayesinde kurtuldum. Ekip olarak o kadar samimi ve güler yüzlüler ki; kendinizi aileden birisi gibi hissediyorsunuz. Randevunuzu her ne sebepten iptal etmiş olursanız olun arkasını hiç bırakmıyorlar, vakit ayırıp hep arayıp ilgileniyorlar ve ara vermemenizi sağlıyorlar. Diet-Time da çalışan bütün diyetisyenler full donanımlı. Ben programım bittikten sonra diyetisyenimin tavsiyesi üzerine koruma programını da aldım. Doğrusu bu kadar güzel yol kadetmişken bu sağlıklı vücudu korumak görevimdi. Programım bitmek üzere Diet-Time diyetisyenlerine ve tüm ekibe çok teşekkür ederim. İyi ki yolum sizinle kesişti. Yavuz Ü.

Serpil M.

35 yaşındayım ve yaklaşık 10 yıldır evlilik nedeniyle Almanya’da yaşıyorum. Hamileliğim boyunca fazla kilo aldım ve doğum sonrasında aldığım kilolar kalıcı oldu. Zaman ilerdikçe bu durumun yaşam kalitemi düşürmeye başladığını farkettim. Arkadaşımın tavsiyesiyle Diet Time ekibi ile tanıştım. Başta online diyete karşı önyargılarım çoktu. Uzaktan olduğu için yeteri kadar motive olacağımı düşünmüyordum. Ama online diyet sürecimde Diet Time sayesinde motivasyonumu hiç kaybetmeden hedef kiloma ulaştım. Haftalık gerçekleştirdiğimiz görüntülü görüşmelerle bu süreci kolaylıkla yönettik. Hedeflediğimiz kiloya ulaştıktan sonra uyguladığımız koruma programı sayesinde de diyet sürecim bitmesine rağmen kilo almadım. İyi ki varsınız Diet Time ekibi!

D.Y

İnsülin direnci tanısı aldıktan sonra uzun araştırmalarım sonucunda Diet Time ekibi ile tanışmaya karar verdim. Yaptığımız ön görüşme sonrasında süreci başlattık. Program sonunda hem kan tahlillerimde hem de kilomda istediğim sonuçlara ulaştık. Verdikleri birbirinden farklı beslenme eğitimleri ile sağlıklı beslenmeyi de öğrenmemi ve uygulamamı sağladılar. Gün ve zaman farketmeden aklıma takılan her soruyu cevaplandırmayı ihmal etmediler. Mehlika Hanım ve tüm ekibi bu süreçte her zaman yanımdaydı. Kesinlikle İzmir’in en iyi beslenme ve diyet kliniği. Tüm Diet Time ekibine teşekkür ederim. Kendisine sağlık konusunda iyilik yapmak isteyenlere tavsiyemdir. Aç kalmadan zayıflamanın İzmir’deki adresi.

A.Ş

Yurtdışında yaşayanlar bilirler, kendi kültürünüzden uzak yaşayınca besin seçimi oldukça zor oluyor. Yeni yemekler, tatlılar, içecekler derken benim de kilom aldı başını gitti. Üniversite için geldiğim İtalya’da geçirdiğim 1 sene bana 10 kg olarak geri döndü. Annemin tavsiyesiyle Diet Time ile tanıştım ve online diyet sürecine başladım. Aramızdaki kilometrelere rağmen her an yanı başımda gibi hissettiren canım diyetisyenim yeri geldi arkadaşım oldu bana diyeti bozdurdu, yeri geldi eli sopalı bir hoca oldu beni tekrar motive olmaya zorladı. Diet time sayesinde ideal kiloma inmekle kalmadım, koruma programı ile pizza şarap ikilisinin nasıl kilo aldırmadığını da öğrendim. Başta diyetisyenim olmak üzere tüm ekibinize çok teşekkür ederim.

Aras A.

Diet Time ile tanışma sürecim Alsancak’ta yürürken tabelasını görüp telefon yoluyla bilgi almak ile başladı.. Merak ettim ve araştırdım. Yemek yemekten pişman olduğum bir gün diet time sağlıklı beslenme merkezini aramaya karar verdim ve randevu aldım. Diet time diyetisyenlerinden ve ekibinden aldığım enerjiyle birlikte sağlıklı yaşama adım attım. Fazla kilolarımı da verdikten sonra kilo koruma programına devam ettim. Bu hafta koruma programım sonlanacak , bana kazandırdıkları sağlıklı beslenme ve enerji için diet time ekibine çok teşekkür ediyorum.

Özge S.

Merhaba, İstanbul’da yaşıyorum. İzmir’de yaşayan halamın sayesinde Diet Time ile tanıştım. Önceleri nasıl olacak online diyet yapabilir miyim diye düşünürken Diet Time diyetisyenleri ile tanışmak üzere iletişime geçtim. Sonrasında ise kendimi Diet Time sağlıklı beslenme ekibi ile diyet yaparken ve sağlıklı beslenme eğitimleri alırken buluverdim. Çok mutluyum, hala devam ediyorum ama sanki üstümden tonlarca yük kalkmış gibi hissediyorum. İy iki halamı dinleyip Diet Time ve ekibiyle tanışmışım. Teşekkür ederim Diet Time sağlıklı beslenme ekibi. Sizi çok seviyorum.

R. A.

İnsülin Direncim Var, Kilo Veremiyorum Peki Nasıl Beslenmeliyim? diye soranlardan mısınız? Bize başvuran sevgili danışanımız hem insülin direncini dengeledi hem de ideal ağırlığına ulaştı. Bunun yanı sıra, 65 yaş üstü olması sebebi ile salgın döneminde bağışıklık sistemine herkesten çok özen göstermeyi hedefleyen danışanımız şimdilerde ise kilo koruma sürecinde tebrik ediyoruz.

SERHAT Y.

Başlamak için şartların mükemmel olmasını beklemeyin. Şartları mükemmelleştiren başlangıcın kendisidir. 2021 yılının ilk haftasında günün motivasyonu Serhat Bey. Düzenli kontrolleri ve diyete uyumu sayesinde giden 32 kg. Kendisini kutluyoruz

ALİ T.

Ali Bey, hastalıklardan korunmak ve tedavi için yaşam tarzı değişikliğine giderek, hafif gıdalarla dengeli beslenmeye özen gösterdi. Ali Bey’in devam eden diyet sürecini gerek yüz yüze gerekse de online diyet hizmetimiz ile sürdürüyoruz.

BARLAS S.

Barlas Bey, bu yoğun gündem içerisinde dahi pes etmedi ve sağlıklı beslenmeye adım atmanın faydalarını hep birlikte görüyoruz. Diyet sürecini gerek yüz yüze gerekse de online diyet hizmetimiz ile sürdürüyoruz. Böylece Barlas Bey ideal ağırlık hedefine azimle yaklaşırken bu dönemi de kilo vermek için avantaja çeviriyor.

ECE B.

Ece hanımın bize başvurduğu ilk günkü kilosu, kimi için ideal kilo olarak görülse de kimi için de ulaşılamaz derecede zayıflık olarak görülebiliyor fakat danışanımız kilosunda mutlu değildi ve sağlıklı hissettiği kiloya ulaşmayı hedefledi ve başardı. Ece hanımı kutluyoruz.

SEMA G.

Sağlıklı hissettiğiniz kiloya ulaşmak gibisi yok. Sema hanım sağlığı için güzel bir adım attı ve şimdi daha hafif, daha zinde ve daha genç hissediyor. Sürecine kilo koruma ile devam eden Sema hanımı kutluyoruz.

CAN C.

Uyum ve azim ile isteyince başarısız olmak imkansız, Can Bey’i istikrarından dolayı kutluyoruz. Düzenli kontroller, diyete uyumun sonucu ve doğru beslenmeyle birlikte giden 21 kg. Can Bey’in sağlıklı beslenme süreci henüz bitmedi. Sonucu için bizi takipte kalın??

CEM B.

-10 kg. Peki giden -10kgı Cem Bey nasıl verdi derseniz? Diyetine uyarak, ara o¨gˆu¨nlerini ihmal etmeyerek ve elbette kontrolu¨ne her hafta gelerek. Ideal kilonuza kavus¸mak hastalıkların o¨nlenmesini sagˆladıgˆı gibi sizi daha zinde ve daha mutlu hissettirir. Cem Bey s¸imdilerde Kilo Koruma su¨recine devam ederken dogˆru beslenmeyle birlikte c¸ok gu¨zel bir du¨zen oturttu kendisine. Tebrikler

GÖKTUĞ K.

Haftanın motivasyonu -14 kg ile Göktuğ. Öğrencilik hayatında evden ayrılmanın boşluğu, anne yemekleri yerine sıklıkla tercih edilen hazır yemekler, arkadaşlarla dışarıda geçirilen uzun zamanlar, yüksek yağlı ve yüksek kalorili besinler bir anda hayatınıza giriyor ve siz farkında olmadan kilo alıyorsunuz. Peki, ne yapmalıyız? Göktuğ salgın dönemini avantaja çevirerek bize başvurdu, kontrollerine aksatmadan uyumlu bir s¸ekilde devam etti. Kilo Koruma sürecine başlayan Göktuğ’u tebrik ediyoruz.

ÖZGE Ö. K.

Karantina su¨recinde bize bas¸vuran ve hic¸ yu¨z yu¨ze go¨ru¨s¸meden yalnızca ONLINE DI·YET ile karantina su¨recinin kazananı O¨zge Hanımı kutluyoruz. Online Diyet sayesinde zayıflamaya, kontrollerine aksatmadan uyumlu bir s¸ekilde devam etti ve hedefe sagˆlam adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

İLKNUR P.

I·c¸inde bulundugˆumuz gu¨nler ic¸in ilac¸ gibi bir motivasyon kaynağı daha. Sevgili danıs¸anımız İlknur Hanım kararlılığı sayesinde daha sagˆlıklı, daha keyifli. Biz sürecimize devam ediyoruz. İlknur Hanım’ın yaptıgˆı gibi ne istedigˆinizi bilip onu dogˆru bir s¸ekilde uygularsanız sonuc¸ ortada. Tebrikler.

EKİN U.

Du¨zenli kontroller, diyete uyumun sonucu ve dogˆru beslenmeyle birlikte gu¨zel bir du¨zen sayesinde giden -13kg ve rutine dönen kan degˆerleri. Ekin hanım ile artık koruma programındayız. Tebrikler.

NAZMİYE E.

-26kg . 75 yas¸ındaki danıs¸anımız Nazmiye Hanım s¸imdiki gu¨nlerde kilo koruma su¨recinde ve artık daha rahat yu¨ru¨yor. Karantina su¨recinde de du¨zenli kontrollerini aksatmayan danıs¸anımızı kutluyor, sagˆlık dolu bir yas¸am diliyoruz.

MELİS B.

Pandemide karantina su¨recinin kazananı Melis Hanım. Online Diyet sayesinde zayıflamaya, kontrollerine aksatmadan uyumlu bir s¸ekilde devam etti. Melis Hanım ile hedef kilosuna ulas¸ma amacıyla, diyet su¨recine devam ediyoruz. Azim, uyumu ve istikrarından dolayı kendisini tebrik ediyoruz.

EMRE A.

Daha önceki paylaşımlarımızda Emre Bey’in sürecine hep birlikte şahit olduk. Şimdi ise sağlıklı ve dengeli beslenme sayesinde kilo koruma sürecine başladık. Salgın sebebi ile evde gec¸en c¸alıs¸ma su¨recine ragˆmen evde karantina gu¨nlerini avantaja c¸eviren, du¨zenli takip ve istikrarı ic¸in Emre Bey’i kutluyoruz.

HANDE T.

Eylemler öncelikleri gösterir! Salgın döneminde dahi istikrarını kaybetmeden ilerlemeye devam eden Hande Hanım’ı tebrik ediyoruz.

MELİS B.

Engel ne kadar büyükse, onu aşmanın zaferi de o kadar büyük olur. Bugüne dek azalmayan yüksek motivasyonu ile Melis Hanım, ideal kilosuna ulaşmak için emin adımlarla diyet sürecine devam ediyor. Ramazanda ve hatta karantinada Online Diyet ile zayıflamaya devam.

ARDA E.

#evdekal döneminde diyet yapmak çok keyifli. Arda Bey, salgın dönemini avantaja çevirerek evde kaldığı bu sürecin olumlu yanlarından yararlanarak beslenme düzenini bozmadan, ideal kilosuna ulaşmak için emin adımlarla yoluna devam ediyor.

YASEMİN D.

Sağlıklı hissettiğiniz kiloya ulaşmak gibisi yok. Danışanımız Yasemin Hanım’ı tebrik ediyoruz. Siz de sağlığınızı ertelemeyin, başlamak için bütün bahaneleri geride bırakın.

ŞÜKRİYE Ö.

Şükriye hanım sağlığı için güzel bir adım attı ve şimdi 15kg vermiş olarak daha hafif, daha zinde ve daha genç hissediyor. Sürecine kilo koruma ile devam eden Şükriye hanımı kutluyoruz.

NAZMİYE E.

4 ayda -17 kg zayıflamanın farkı Yürümekte zorluk çeken 75 yaşındaki danışanımız Nazmiye hanım artık daha rahat yürüyor ve ideal ağırlık hedefine emin adımlarla, azimle yaklaşıyor

BAĞDAT K.

Trigiliserit ve Total kolesterol yüksekliği şikayeti ile bize gelen Bağdat hanım’ı kendine hediye ettiği daha sağlıklı bir hayat için kutluyoruz. Giden 15kg ile kan değerleri artık çok daha iyi. Siz de sağlığınızı ertelemeyin, başlamak için bütün bahaneleri geride bırakın.

EFE I.

Bugüne dek azalmayan yüksek motivasyonu ile Efe Bey, ideal kilosuna ulaşmak için emin adımlarla diyet sürecine devam ediyor. Düzenli takip, uyum, azim ve istikrarı için kendisini kutluyoruz.

ARDA E.

Vücut ağırlığı azaldıkça artan gülüşler. Arda Bey ideal kilosuna ulaşmak için emin adımlarla yoluna devam ediyor. Uyum ve azim ile isteyince başarısız olmak imkansız. Siz isteyin biz destekleyelim.

HAVVA K.

İdeal kilosuna ulaşmasına çok az bir kilo kaybı olmasına rağmen sürecini en iyi şekilde tamamlayan Havva Hanımı tebrik ediyoruz.

BURCU-DANIEL W.
ONLINE DİYET

Onlar da online diyet ile İsveç’ten zayıfladılar. Danışanlarımız Burcu ve Daniel Winroth, İsveç’te farklı kültür ve tatlara rağmen, diyetisyenlerimizin kendilerine özel, yeme alışkanlıklarına uygun hazırladıkları listeler ile sağlıklı ve kaliteli bir hayata kavuşma yolunda ilerliyorlar.

ARMAĞAN K.
ONLINE DİYET

Başlamak için bir motivasyon daha. Online diyet ile beraber vejetaryen beslenme yaşam tarzını daha profesyonel, doğru ve sürdürülebilir hale getiren Armağan hanımı tebrik ediyoruz.

MUZAFFER Ö.

İdeal kilosuna ulaşan danışanımız Muzaffer bey, şimdilerde spora başlayıp kas kütlesini artırmak için bizimle sporcu beslenmesi programına devam ediyor. Sağlıklı ve kaliteli bir yaşamı hedefleyen danışanımızı tebrik ediyoruz.

FADİME T.

Yoğun ve düzensiz çalışma şartlarına rağmen kararlılığı, düzenli kontrolleri ve diyete uyumu sayesinde sağlıklı ve mutlu bir yaşam kalitesine ulaşmayı hedefleyen danışanımız Fadime Hanım’ı tebrik ediyoruz.

NURŞEN Ö.

Yoğun ve düzensiz çalışma şartlarına rağmen kararlılığı, düzenli kontrolleri ve diyete uyumu sayesinde sağlıklı ve mutlu bir yaşam kalitesine ulaşmayı hedefleyen danışanımız Nurşen Hanım’ı tebrik ediyoruz.

SERDAR Ö.

Sağlıklı bir bedene kavuşan ’Özüm Lokantaları’’ sahibi danışanımız Serdar Özüm, artık çok daha genç hissediyor.

ARDA E.

Arda Bey 3 ayda 15 kg vererek ideal kilosuna ulaşmak için emin adımlarla yoluna devam ediyor. Kendisini, istikrarı ve başarısı için kutluyoruz

PINAR E.

Henüz yarı yolda -31 kilo zayıflamanın farkı. Pınar hanım ile ideal ağırlık hedefimize tam motivasyon ile hızla yaklaşmaya devam ediyoruz.

YAĞMUR BACAK

Yağmur, 12 yaşında hem büyümesine devam ediyor hem de ideal kilosuna ulaşmak için 10 kg verdi bile.

AYŞE ÖZER

Sevgili Diş hekimi danışanımız Ayşe hanım yoğun temposunda 11 kg zayıfladı. Şimdi ise koruma programındayız.

PINAR EFE

5 ayda giden -27 kg. Pınar Hanım’ı tebrik ediyoruz.

ECE İVE

Ece hanım emzirme döneminde bize başvurdu ve süt artırıcı diyetle zayıflarken bebeğine de sağlıklı bir zemin hazırladı. Ece Hanım’ı kutluyoruz.

SEDEF ÖZIŞIK

Doğum sonrası fazla kilolara veda! Sedef Hanımı kutluyoruz.

BURCU ERTÜRK

Bir başarı hikayesi daha karşınızda! Burcu Hanımı tebrik ediyoruz

HALE KARADEMİR

Hale hanım inandı ve oldu. Sürecimiz devam ederken doğru beslenmeyle birlikte çok güzel bir düzen oturttu kendisine. Tebrikler

RIFAT BEY

Rıfat Bey ile sürecimizi henüz bitirmedik. Bununla birlikte değişimi harika!

GÖKSU

Online Diyet programımız ile takip ettiğimiz danışanımızın fotoğrafları Almanya’dan geldi.

BURAK BEY

Düzenli kontroller ve diyete uyumun sonucu giden 18kg!

BURAK BEY

8 haftada yaklaşık 9 kg veda etti!

KENANCAN HERGÜNTOK

78,8 kg’dan 58,8 kg’a düştük. İnsülin direnci 4,97’den 1,97’ye indi.

ÖZDİL HANIM

Özdil hanımla 107,6 kg ile başladık şu an 65-66kg ları koruyoruz.!

GÜLŞAH KARAGÜLLE

Gülşah hanımı kendine hediye ettiği daha sağlıklı bir hayat için kutluyoruz.

ALPAY O.

1 yılda inanılmaz değişim!

SERDAR Ö.

Özüm Lokantaları’’ sahibi danışanımız Serdar bey ile 30 kg’a veda ettik.

NİLÜFER S.

Nilüfer hanım verdiği 7 kilo ile hem estetik açıdan güzelleşti hem de bozulan kan değerlerini düzeltti.

IRMAK K.

Emziren annelere duyurulur, emizirirken zayıflayabilir miyim diyenlere, itinayla süt arttırılırken kilo verdirilir!

TEKİN Y.

Hedefe doğru emin adımlarla ...

PÜRLEN Ş.

İdeal kilonuza kavuşmak hastalıkların önlenmesini sağladığı gibi sizi daha zinde ve daha mutlu hissettirir.