Sizden Gelenler

YASEMİN DEMİRCİ

Sağlıklı hissettiğiniz kiloya ulaşmak gibisi yok. Danışanımız Yasemin Hanım’ı tebrik ediyoruz. Siz de sağlığınızı ertelemeyin, başlamak için bütün bahaneleri geride bırakın.

ŞÜKRİYE ÖTERBÜLBÜL

Şükriye hanım sağlığı için güzel bir adım attı ve şimdi 15kg vermiş olarak daha hafif, daha zinde ve daha genç hissediyor. Sürecine kilo koruma ile devam eden Şükriye hanımı kutluyoruz.

NAZMİYE ERÇİFTÇİ

4 ayda -17 kg zayıflamanın farkı Yürümekte zorluk çeken 75 yaşındaki danışanımız Nazmiye hanım artık daha rahat yürüyor ve ideal ağırlık hedefine emin adımlarla, azimle yaklaşıyor

BAĞDAT KORKMAZ

Trigiliserit ve Total kolesterol yüksekliği şikayeti ile bize gelen Bağdat hanım’ı kendine hediye ettiği daha sağlıklı bir hayat için kutluyoruz. Giden 15kg ile kan değerleri artık çok daha iyi. Siz de sağlığınızı ertelemeyin, başlamak için bütün bahaneleri geride bırakın.

EFE IŞILDAR

Bugüne dek azalmayan yüksek motivasyonu ile Efe Bey, ideal kilosuna ulaşmak için emin adımlarla diyet sürecine devam ediyor. Düzenli takip, uyum, azim ve istikrarı için kendisini kutluyoruz.

ARDA ERMİŞ

Vücut ağırlığı azaldıkça artan gülüşler. Arda Bey ideal kilosuna ulaşmak için emin adımlarla yoluna devam ediyor. Uyum ve azim ile isteyince başarısız olmak imkansız. Siz isteyin biz destekleyelim.

HAVVA KURAN

İdeal kilosuna ulaşmasına çok az bir kilo kaybı olmasına rağmen sürecini en iyi şekilde tamamlayan Havva Hanımı tebrik ediyoruz.

BURCU-DANIEL WINROTH
ONLINE DİYET

Onlar da online diyet ile İsveç’ten zayıfladılar. Danışanlarımız Burcu ve Daniel Winroth, İsveç’te farklı kültür ve tatlara rağmen, diyetisyenlerimizin kendilerine özel, yeme alışkanlıklarına uygun hazırladıkları listeler ile sağlıklı ve kaliteli bir hayata kavuşma yolunda ilerliyorlar.

ARMAĞAN KÜPELİ
ONLINE DİYET

Başlamak için bir motivasyon daha. Online diyet ile beraber vejetaryen beslenme yaşam tarzını daha profesyonel, doğru ve sürdürülebilir hale getiren Armağan hanımı tebrik ediyoruz.

MUZAFFER ÖZPAMUK

İdeal kilosuna ulaşan danışanımız Muzaffer bey, şimdilerde spora başlayıp kas kütlesini artırmak için bizimle sporcu beslenmesi programına devam ediyor. Sağlıklı ve kaliteli bir yaşamı hedefleyen danışanımızı tebrik ediyoruz.

FADİME TURGUT

Yoğun ve düzensiz çalışma şartlarına rağmen kararlılığı, düzenli kontrolleri ve diyete uyumu sayesinde sağlıklı ve mutlu bir yaşam kalitesine ulaşmayı hedefleyen danışanımız Nurşen Hanım’ı tebrik ediyoruz.

NURŞEN ÖZDEMİR

Yoğun ve düzensiz çalışma şartlarına rağmen kararlılığı, düzenli kontrolleri ve diyete uyumu sayesinde sağlıklı ve mutlu bir yaşam kalitesine ulaşmayı hedefleyen danışanımız Nurşen Hanım’ı tebrik ediyoruz.

SERDAR ÖZÜM

Sağlıklı bir bedene kavuşan ’Özüm Lokantaları’’ sahibi danışanımız Serdar Özüm, artık çok daha genç hissediyor.

ARDA ERMİŞ

Arda Bey 3 ayda 15 kg vererek ideal kilosuna ulaşmak için emin adımlarla yoluna devam ediyor. Kendisini, istikrarı ve başarısı için kutluyoruz

PINAR ERÇİFTÇİ

Henüz yarı yolda -31 kilo zayıflamanın farkı. Pınar hanım ile ideal ağırlık hedefimize tam motivasyon ile hızla yaklaşmaya devam ediyoruz.

YAĞMUR BACAK

Yağmur, 12 yaşında hem büyümesine devam ediyor hem de ideal kilosuna ulaşmak için 10 kg verdi bile.

AYŞE ÖZER

Sevgili Diş hekimi danışanımız Ayşe hanım yoğun temposunda 11 kg zayıfladı. Şimdi ise koruma programındayız.

PINAR EFE

5 ayda giden -27 kg. Pınar Hanım’ı tebrik ediyoruz.

ECE İVE

Ece hanım emzirme döneminde bize başvurdu ve süt artırıcı diyetle zayıflarken bebeğine de sağlıklı bir zemin hazırladı. Ece Hanım’ı kutluyoruz.

SEDEF ÖZIŞIK

Doğum sonrası fazla kilolara veda! Sedef Hanımı kutluyoruz.

BURCU ERTÜRK

Bir başarı hikayesi daha karşınızda! Burcu Hanımı tebrik ediyoruz

HALE KARADEMİR

Hale hanım inandı ve oldu. Sürecimiz devam ederken doğru beslenmeyle birlikte çok güzel bir düzen oturttu kendisine. Tebrikler

BAHAR ACAR

5 ayda 26 kg zayıflamanın farkı! Bahar hanım ile ideal ağırlık hedefimize ful motivasyon ile hızla yaklaşmaya devam ediyoruz.

CENK CENGAR

Diyet sürecinde 3. ayı henüz bitirmeden giden 15 kg Cenk Bey ile düzenli kontrolleri ve diyete uyumu sayesinde ideal hedefimize hızla yaklaşmaya devam ediyoruz.

RIFAT BEY

Rıfat Bey ile sürecimizi henüz bitirmedik. Bununla birlikte değişimi harika!

GÖKSU

Online Diyet programımız ile takip ettiğimiz danışanımızın fotoğrafları Almanya’dan geldi.

BURAK BEY

Düzenli kontroller ve diyete uyumun sonucu giden 18kg!

BURAK BEY

8 haftada yaklaşık 9 kg veda etti!

KENANCAN HERGÜNTOK

78,8 kg’dan 58,8 kg’a düştük. İnsülin direnci 4,97’den 1,97’ye indi.

ÖZDİL HANIM

Özdil hanımla 107,6 kg ile başladık şu an 65-66kg ları koruyoruz.!

GÜLŞAH KARAGÜLLE

Gülşah hanımı kendine hediye ettiği daha sağlıklı bir hayat için kutluyoruz.

SERDAR ÖZÜM

Özüm Lokantaları’’ sahibi danışanımız Serdar bey ile 30 kg’a veda ettik.

NİLÜFER SAKUR

Nilüfer hanım verdiği 7 kilo ile hem estetik açıdan güzelleşti hem de bozulan kan değerlerini düzeltti.

IRMAK KABADAYI

Emziren annelere duyurulur, emizirirken zayıflayabilir miyim diyenlere, itinayla süt arttırılırken kilo verdirilir!

PÜRLEN ŞEN

İdeal kilonuza kavuşmak hastalıkların önlenmesini sağladığı gibi sizi daha zinde ve daha mutlu hissettirir.