Sizden Gelenler

R. A.

İnsülin Direncim Var, Kilo Veremiyorum Peki Nasıl Beslenmeliyim? diye soranlardan mısınız? Bize başvuran sevgili danışanımız hem insülin direncini dengeledi hem de ideal ağırlığına ulaştı. Bunun yanı sıra, 65 yaş üstü olması sebebi ile salgın döneminde bağışıklık sistemine herkesten çok özen göstermeyi hedefleyen danışanımız şimdilerde ise kilo koruma sürecinde tebrik ediyoruz.

SERHAT YILMAZ

Başlamak için şartların mükemmel olmasını beklemeyin. Şartları mükemmelleştiren başlangıcın kendisidir. 2021 yılının ilk haftasında günün motivasyonu Serhat Bey. Düzenli kontrolleri ve diyete uyumu sayesinde giden 32 kg. Kendisini kutluyoruz

ALİ TEKİN

Ali Bey, hastalıklardan korunmak ve tedavi için yaşam tarzı değişikliğine giderek, hafif gıdalarla dengeli beslenmeye özen gösterdi. Ali Bey’in devam eden diyet sürecini gerek yüz yüze gerekse de online diyet hizmetimiz ile sürdürüyoruz.

SAVAŞ BARLAS SAÇLI

Barlas Bey, bu yoğun gündem içerisinde dahi pes etmedi ve sağlıklı beslenmeye adım atmanın faydalarını hep birlikte görüyoruz. Diyet sürecini gerek yüz yüze gerekse de online diyet hizmetimiz ile sürdürüyoruz. Böylece Barlas Bey ideal ağırlık hedefine azimle yaklaşırken bu dönemi de kilo vermek için avantaja çeviriyor.

ECE BAYTÖRE

Ece hanımın bize başvurduğu ilk günkü kilosu, kimi için ideal kilo olarak görülse de kimi için de ulaşılamaz derecede zayıflık olarak görülebiliyor fakat danışanımız kilosunda mutlu değildi ve sağlıklı hissettiği kiloya ulaşmayı hedefledi ve başardı. Ece hanımı kutluyoruz.

SEMA G.

Sağlıklı hissettiğiniz kiloya ulaşmak gibisi yok. Sema hanım sağlığı için güzel bir adım attı ve şimdi daha hafif, daha zinde ve daha genç hissediyor. Sürecine kilo koruma ile devam eden Sema hanımı kutluyoruz.

CAN CELEP

Uyum ve azim ile isteyince başarısız olmak imkansız, Can Bey’i istikrarından dolayı kutluyoruz. Düzenli kontroller, diyete uyumun sonucu ve doğru beslenmeyle birlikte giden 21 kg. Can Bey’in sağlıklı beslenme süreci henüz bitmedi. Sonucu için bizi takipte kalın??

CEM BAYTÖRE

-10 kg. Peki giden -10kg'ı Cem Bey nasıl verdi derseniz? Diyetine uyarak, ara öğünlerini ihmal etmeyerek ve elbette kontrolüne her hafta gelerek. Ideal kilonuza kavuşmak hastalıkların önlenmesini sağladığı gibi sizi daha zinde ve daha mutlu hissettirir. Cem Bey şimdilerde Kilo Koruma sürecine devam ederken doğru beslenmeyle birlikte çok güzel bir düzen oturttu kendisine. Tebrikler

GÖKTUĞ KÖKSAL

Haftanın motivasyonu -14 kg ile Göktuğ. Öğrencilik hayatında evden ayrılmanın boşluğu, anne yemekleri yerine sıklıkla tercih edilen hazır yemekler, arkadaşlarla dışarıda geçirilen uzun zamanlar, yüksek yağlı ve yüksek kalorili besinler bir anda hayatınıza giriyor ve siz farkında olmadan kilo alıyorsunuz. Peki, ne yapmalıyız? Göktuğ salgın dönemini avantaja çevirerek bize başvurdu, kontrollerine aksatmadan uyumlu bir şekilde devam etti. Kilo Koruma sürecine başlayan Göktuğ’u tebrik ediyoruz.

ÖZGE ÖZER KAYA

Karantina sürecinde bize başvuran ve hiç yüz yüze görüşmeden yalnızca ONLINE DİYET ile karantina sürecinin kazananı Dr. Özge Özer Kaya’yı kutluyoruz. Online Diyet sayesinde zayıflamaya, kontrollerine aksatmadan uyumlu bir şekilde devam etti ve hedefe sağlam adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

İLKNUR PEDER

İçinde bulunduğumuz günler için ilaç gibi bir motivasyon kaynağı daha. Sevgili danışanımız İlknur Hanım kararlılığı sayesinde daha sağlıklı, daha keyifli. Biz sürecimize devam ediyoruz. İlknur Hanım’ın yaptığı gibi ne istediğinizi bilip onu doğru bir şekilde uygularsanız sonuç ortada. Tebrikler.

EKİN ULUSOY

Düzenli kontroller, diyete uyumun sonucu ve doğru beslenmeyle birlikte güzel bir düzen sayesinde giden -13kg ve rutine dönen kan değerleri. Ekin hanım ile artık koruma programındayız. Tebrikler.

NAZMİYE ERÇİFTÇİ

-26kg . 75 yaşındaki danışanımız Nazmiye Hanım şimdiki günlerde kilo koruma sürecinde ve artık daha rahat yürüyor. Karantina sürecinde de düzenli kontrollerini aksatmayan danışanımızı kutluyor, sağlık dolu bir yaşam diliyoruz.

MELİS BOLDANLI

Pandemide karantina sürecinin kazananı Melis Hanım. Online Diyet sayesinde zayıflamaya, kontrollerine aksatmadan uyumlu bir şekilde devam etti. Melis Hanım ile hedef kilosuna ulaşma amacıyla, diyet sürecine devam ediyoruz. Azim, uyumu ve istikrarından dolayı kendisini tebrik ediyoruz.

EMRE AKAL

Daha önceki paylaşımlarımızda Emre Bey’in sürecine hep birlikte şahit olduk. Şimdi ise sağlıklı ve dengeli beslenme sayesinde kilo koruma sürecine başladık. Salgın sebebi ile evde geçen çalışma sürecine rağmen evde karantina günlerini avantaja çeviren, düzenli takip ve istikrarı için Emre Bey’i kutluyoruz.

HANDE TABAK

Eylemler öncelikleri gösterir! Salgın döneminde dahi istikrarını kaybetmeden ilerlemeye devam eden Hande Hanım’ı tebrik ediyoruz.

MELİS BOLDANLI

Engel ne kadar büyükse, onu aşmanın zaferi de o kadar büyük olur. Bugüne dek azalmayan yüksek motivasyonu ile Melis Hanım, ideal kilosuna ulaşmak için emin adımlarla diyet sürecine devam ediyor. Ramazanda ve hatta karantinada Online Diyet ile zayıflamaya devam.

ARDA ERMİŞ

#evdekal döneminde diyet yapmak çok keyifli. Arda Bey, salgın dönemini avantaja çevirerek evde kaldığı bu sürecin olumlu yanlarından yararlanarak beslenme düzenini bozmadan, ideal kilosuna ulaşmak için emin adımlarla yoluna devam ediyor.

YASEMİN DEMİRCİ

Sağlıklı hissettiğiniz kiloya ulaşmak gibisi yok. Danışanımız Yasemin Hanım’ı tebrik ediyoruz. Siz de sağlığınızı ertelemeyin, başlamak için bütün bahaneleri geride bırakın.

ŞÜKRİYE ÖTERBÜLBÜL

Şükriye hanım sağlığı için güzel bir adım attı ve şimdi 15kg vermiş olarak daha hafif, daha zinde ve daha genç hissediyor. Sürecine kilo koruma ile devam eden Şükriye hanımı kutluyoruz.

NAZMİYE ERÇİFTÇİ

4 ayda -17 kg zayıflamanın farkı Yürümekte zorluk çeken 75 yaşındaki danışanımız Nazmiye hanım artık daha rahat yürüyor ve ideal ağırlık hedefine emin adımlarla, azimle yaklaşıyor

BAĞDAT KORKMAZ

Trigiliserit ve Total kolesterol yüksekliği şikayeti ile bize gelen Bağdat hanım’ı kendine hediye ettiği daha sağlıklı bir hayat için kutluyoruz. Giden 15kg ile kan değerleri artık çok daha iyi. Siz de sağlığınızı ertelemeyin, başlamak için bütün bahaneleri geride bırakın.

EFE IŞILDAR

Bugüne dek azalmayan yüksek motivasyonu ile Efe Bey, ideal kilosuna ulaşmak için emin adımlarla diyet sürecine devam ediyor. Düzenli takip, uyum, azim ve istikrarı için kendisini kutluyoruz.

ARDA ERMİŞ

Vücut ağırlığı azaldıkça artan gülüşler. Arda Bey ideal kilosuna ulaşmak için emin adımlarla yoluna devam ediyor. Uyum ve azim ile isteyince başarısız olmak imkansız. Siz isteyin biz destekleyelim.

HAVVA KURAN

İdeal kilosuna ulaşmasına çok az bir kilo kaybı olmasına rağmen sürecini en iyi şekilde tamamlayan Havva Hanımı tebrik ediyoruz.

BURCU-DANIEL WINROTH
ONLINE DİYET

Onlar da online diyet ile İsveç’ten zayıfladılar. Danışanlarımız Burcu ve Daniel Winroth, İsveç’te farklı kültür ve tatlara rağmen, diyetisyenlerimizin kendilerine özel, yeme alışkanlıklarına uygun hazırladıkları listeler ile sağlıklı ve kaliteli bir hayata kavuşma yolunda ilerliyorlar.

ARMAĞAN KÜPELİ
ONLINE DİYET

Başlamak için bir motivasyon daha. Online diyet ile beraber vejetaryen beslenme yaşam tarzını daha profesyonel, doğru ve sürdürülebilir hale getiren Armağan hanımı tebrik ediyoruz.

MUZAFFER ÖZPAMUK

İdeal kilosuna ulaşan danışanımız Muzaffer bey, şimdilerde spora başlayıp kas kütlesini artırmak için bizimle sporcu beslenmesi programına devam ediyor. Sağlıklı ve kaliteli bir yaşamı hedefleyen danışanımızı tebrik ediyoruz.

FADİME TURGUT

Yoğun ve düzensiz çalışma şartlarına rağmen kararlılığı, düzenli kontrolleri ve diyete uyumu sayesinde sağlıklı ve mutlu bir yaşam kalitesine ulaşmayı hedefleyen danışanımız Nurşen Hanım’ı tebrik ediyoruz.

NURŞEN ÖZDEMİR

Yoğun ve düzensiz çalışma şartlarına rağmen kararlılığı, düzenli kontrolleri ve diyete uyumu sayesinde sağlıklı ve mutlu bir yaşam kalitesine ulaşmayı hedefleyen danışanımız Nurşen Hanım’ı tebrik ediyoruz.

SERDAR ÖZÜM

Sağlıklı bir bedene kavuşan ’Özüm Lokantaları’’ sahibi danışanımız Serdar Özüm, artık çok daha genç hissediyor.

ARDA ERMİŞ

Arda Bey 3 ayda 15 kg vererek ideal kilosuna ulaşmak için emin adımlarla yoluna devam ediyor. Kendisini, istikrarı ve başarısı için kutluyoruz

PINAR ERÇİFTÇİ

Henüz yarı yolda -31 kilo zayıflamanın farkı. Pınar hanım ile ideal ağırlık hedefimize tam motivasyon ile hızla yaklaşmaya devam ediyoruz.

YAĞMUR BACAK

Yağmur, 12 yaşında hem büyümesine devam ediyor hem de ideal kilosuna ulaşmak için 10 kg verdi bile.

AYŞE ÖZER

Sevgili Diş hekimi danışanımız Ayşe hanım yoğun temposunda 11 kg zayıfladı. Şimdi ise koruma programındayız.

PINAR EFE

5 ayda giden -27 kg. Pınar Hanım’ı tebrik ediyoruz.

ECE İVE

Ece hanım emzirme döneminde bize başvurdu ve süt artırıcı diyetle zayıflarken bebeğine de sağlıklı bir zemin hazırladı. Ece Hanım’ı kutluyoruz.

SEDEF ÖZIŞIK

Doğum sonrası fazla kilolara veda! Sedef Hanımı kutluyoruz.

BURCU ERTÜRK

Bir başarı hikayesi daha karşınızda! Burcu Hanımı tebrik ediyoruz

HALE KARADEMİR

Hale hanım inandı ve oldu. Sürecimiz devam ederken doğru beslenmeyle birlikte çok güzel bir düzen oturttu kendisine. Tebrikler

RIFAT BEY

Rıfat Bey ile sürecimizi henüz bitirmedik. Bununla birlikte değişimi harika!

GÖKSU

Online Diyet programımız ile takip ettiğimiz danışanımızın fotoğrafları Almanya’dan geldi.

BURAK BEY

Düzenli kontroller ve diyete uyumun sonucu giden 18kg!

BURAK BEY

8 haftada yaklaşık 9 kg veda etti!

KENANCAN HERGÜNTOK

78,8 kg’dan 58,8 kg’a düştük. İnsülin direnci 4,97’den 1,97’ye indi.

ÖZDİL HANIM

Özdil hanımla 107,6 kg ile başladık şu an 65-66kg ları koruyoruz.!

GÜLŞAH KARAGÜLLE

Gülşah hanımı kendine hediye ettiği daha sağlıklı bir hayat için kutluyoruz.

SERDAR ÖZÜM

Özüm Lokantaları’’ sahibi danışanımız Serdar bey ile 30 kg’a veda ettik.

NİLÜFER SAKUR

Nilüfer hanım verdiği 7 kilo ile hem estetik açıdan güzelleşti hem de bozulan kan değerlerini düzeltti.

IRMAK KABADAYI

Emziren annelere duyurulur, emizirirken zayıflayabilir miyim diyenlere, itinayla süt arttırılırken kilo verdirilir!

PÜRLEN ŞEN

İdeal kilonuza kavuşmak hastalıkların önlenmesini sağladığı gibi sizi daha zinde ve daha mutlu hissettirir.